UČASTNICE WORSHOPU #ODHLAVYKPATE

2. 12. 2025

Kurz se mi líbil, i když (možná i protože) to bylo velmi bolavé téma, které se mi právěteď bohužel velmi dotýka… Je dobré vědět, že v tom není člověk sám, že je možnése obrátit na spoustu lidí a organizací o pomoc…Lektorky byly velmi sympatické apříjemné. Na kurzu bych neměnila vůbec nic. Jedině možná to, aby byl delší. 3hodiny (4 hodiny) je na tohle téma docela málo.

Pokud vám naše práce dává smysl

© 2025 MSR, z.s. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA | Zásady ochrany osobních údajů | Cookies